Mama z pasją- Diana Pieniążek.


Kolejny piątek przed nami i kolejna mama dołączyła do mojego cyklu.
Dzisiaj witam Dianę Pieniążek i oddaję jej całą powierzchnię tekstową.

Mam na imię Diana. 
Moja przygoda z rękodziełem rozpoczęła się na dobre po urodzeniu mojej córki Alicji. 
W moim domu rękodzieło zawsze odgrywało dużą rolę, prababcia tkała, babcia szyła, mama robiła na szydełku i haftowała a ja gdzieś tam obok tego się wychowywałam. Szyłam ubranka dla lalek, nawet zrobiłam jakiś krzywy szalik na drutach, nigdy jednak nie zagłębiałam się w to mocno. Już jako dorosła kobieta w wolnych chwilach tworzyłam biżuterię, był to mój sposób na relaks po ciężkich dniach w pracy, sposób by się rozładować by swoje emocje przelać w to co robiłam. 
Po urodzeniu mojej córki okazało się że mam chwile wolnego czasu, a że z natury nie znoszę bezczynnie siedzieć zastanawiałam się co mogłabym zrobić. Biżuteria nie za bardzo wchodziła w grę bo te apetycznie wyglądające koraliki mogłyby być zbyt kuszące dla malucha. 
W końcu stwierdziłam, że uszyję mojej córce maskotkę, jakoś te ze sklepów mnie nie przekonywały, plastikowe, różowe, okropne. Uszyłam pierwszego królika ręcznie, Alicja była zachwycona. 
Później kupiłam maszynę do szycia i uszyłam córce pierwszą kołderkę. Okazało się, że dźwięk maszyny usypia mojego malucha (nie wiem jak to możliwe bo miałam wtedy bardzo głośną miniaturową maszynę do szycia). 
Tak powstawały kolejne zabawki, kolejne projekty. Po pewnym czasie niektóre osoby zaczęły się pytać czy mogą coś u mnie kupić i tak pasja przerodziła się w maleńką firmę. 
Teraz moja córka ma 3,5 roku i to właśnie jej najczęściej szyję, a muszę powiedzieć że jest bardzo wymagającym klientem ;-)
Swoimi przedmiotami dzielę się na moim blogu- DianaArt, na który bardzo serdecznie zapraszam. 
Dodatkowo prowadzę sklep internetowy, gdzie można zakupić wykonane przeze mnie produkty
W mojej ofercie znajdziecie nie tylko rzeczy dla dzieci, ale również dodatki do domu oraz pomysły na prezent.

Oto kilka wybranych pozycji: