Mama z pasją- Martyna Szubrycht


Dzisiaj w moich skromnych progach zawitała Martyna. To już 3 mama z pasją, którą zgodziła się wystąpić w moim projekcie. Jesteście gotowi na sporą dawkę zdjęć jej dzieł? Tak?! To zaczynamy.

Martyna Szubrycht, bo o niej dzisiaj mowa, to mama dwóch wspaniałych córek- Tosi i Poli. Jej przygoda z szyciem zaczęła się na dobre, kiedy była w pierwszej ciąży. Jak mówi, to dziewczynki stały się jej główną inspiracją i dzięki nim możemy dzisiaj oglądać to, co Martyna Wymyśla.
Oprócz przepięknych ubranek dla swoich pociech, nasza bohaterka szyje różnego typu zabawki, poduszeczki, a nawet pościele. Przeglądając jej bloga nie mogłam się nadziwić jak ktoś może mieć tak masę genialnych pomysłów. 
Bloga Martyny odwiedza masa ludzi. Sama wchodzę regularnie i zastanawiam się co nowego dzisiaj uda mi się ujrzeć. 
Tkaniny i materiały których używa są wysokiej jakości. Jak sama mówi, czasami wybór odpowiedniego producenta zabiera trochę czasu. 

Zapraszam do polubienia profilu Martyna Wymyśla na Fb -> |klik| oraz odwiedzania jej bloga, na którym chętnie opowiada o swoich nowych pracach -> |klik|


Jeśli podoba Wam się jakiś przedmiot wykonany przez Martynę, możecie napisać do niej maila pod @: martynawymysla@gmail.com 
Zapewne artystka wymyśli coś i dla Was! ;-)Dresik "hi/bye"Apaszka pod szyję dla malucha


Korona urodzinowa- tu na roczekŚpiące kotki przytulankiPudełka filcowe na zabawkiGrzechotka-metkowiec "Sowa Mądra Głowa"
 

I coś dla mam ... spódniczka dresowa


*wszystkie zdjęcia zawarte w poście są autorstwa Martyny Szubrycht