Mama z pasją- Joanna Kalata.


Chusty, kominy, czapki, zabawki- tak łatwo wypowiedzieć te słowa, ale niestety tak łatwo ich się nie robi. W moim dzisiejszym poście gości Joanna Kalata- kolejna mama z pasją, którą codziennie doskonali. Zapraszam do lektury.

Tak na prawdę Asia i ja pracowałyśmy w tym samym Korpo. Niestety nigdy się nie spotkałyśmy. Wiele dobrych słów na Jej temat płynęło z ust od współpracowników- żałowałam, że nie poznałyśmy się osobiście. 

Joasia kilka dni przede mną odeszła z pracy, ja natomiast przyszłam. Wyobrażacie sobie, że do jednego działu?! Baaa!!! Nawet do jednego pokoju. Był to rok 2009. Teraz po ponad 5 latach odważyłam się napisać do niej wiadomość i zaprosiłam do mojego cyklu. I jest ;-)
Kilka słów od Joasi: Jestem mamą 4,5 letniej Róży.
Maskotki szydełkowe zaczęłam tworzyć, kiedy córeczka była mała, a ja miałam więcej czasu. Początkowo robiłam maskotki, potem spróbowałam czapeczki i buciki dla niemowląt. Przynosiło mi to straszną radość, ale chciałam spróbować czegoś nowego. Odważyłam się i teraz szydełkuje również wzorzyste chusty oraz serwetki.
Jako, że lubię się sama doskonalić, szlifuję również swoje umiejętności i próbuję swoich sił z drutami.

Posiadam swoją stronę na Facebooku, na którą gorąco zapraszam -> |KLIK|. prezentuje na niej wykonane przeze mnie przedmioty. Jeśli zainteresuje Cię, któryś z wykonanych przeze mnie przedmiotów- napisz na priv na FanPage`u.
Realizuję również zamówienia specjalne.

A oto kilka moich prac:


Czapki, kominy, buciki, opaski


Chusty

Serwetki
Zabawki


Inne