Mama z pasją- Sandra Suskiewicz-Bork


Wpadłam na pomysł, że w każdy piątek z przedstawię Wam sylwetkę nowej mamy-mamy z pasją. 
Dzisiaj na pierwszy ogień gościem mojego bloga będzie Sandra. Czym się zajmuje i gdzie te wspaniałości można nabyć?- dowiecie się w poniższym tekście.
Sandra z zawodu jest fryzjerką, a prywatnie mamą 3 wspaniałych dzieci- bliźniaków Emmy i Cypriana oraz Lilianki. Oprócz tego, że zajmuje się obecnie wychowywaniem swoich najwspanialszych pociech wykonuje cuda metodą quillingu. 
Dla przybliżenia- quilling to technika z rodzaju papieroplastyki. Polega ona na tworzeniu ozdób metodą zwijania cienkich pasków papieru.
Dzięki tej metodzie można tworzyć kartki okolicznościowe, ozdoby świąteczne, biżuterię lub nawet kompozycje dekoracyjne. 
Sandra to zdolna dziewczyna. Swoją pasję odkryła rok temu i przyznaje, że wszystkiego nauczyła się sama, oglądając tutoriale w internecie lub czytając artykuły.
Wiele godzin niepowodzeń nie zniechęciło jej jednak do zakończenia swojej przygody z papieroplastką. Choć nie jest to łatwe zajęcie, chętnie tworzy nowe "dzieła" i każdego dnia dochodzi do perfekcji

Zapraszam do polubienia jej FanPage`a na Facebooku: |klik| oraz do obserwowania bloga: |klik|

"Działa" wykonywane przez Sandrę można nabyć po wcześniejszym kontakcie z Artystką. Projekty wykonywane są również na specjalne zamówienie. 


UWAGA! 
Tylko teraz dla odwiedzających bloga, Sandra obiecała zniżkę na zakupy w wysokości 10%. Wystarczy przy zamówieniu podać hasło: zaraz-wracam.pl