09.01.2015

PEPCO- hit czy kit?Dzisiaj po pracy oprócz odwiedzilam jeden z moich ulubionych sklepów, a mianowicie PEPCO? Dlaczego ulubiony? 


Zaraz się tego dowiecie ;-)
Na niewielkiej powierzchni można znaleźć super ubranka damskie, męskie i oczywiście dziecięce, a oprócz tego przepiękne dodatki do domu w tęczowej kolorystyce. 
Ubranka może nie są super jakości, ale jak wiemy nasze pociechy rosną w zaskakującym tempie i zdarza się, że niektóre ubranka mają na sobie dosłownie kilka razy. 
Upolowałam dzisiaj przecenione papcie po domku i bluzeczkę z przepięknm chłopczykiem w czapce z daszkiem. Buciki zostały już założone na nóżki Kuby, ale okazało się, że średnio nadają się na nasze domowe panele podłogowe, ponieważ strasznie się ślizgają. Natomiast bluzeczka została przyjęta przez Młodego z uśmiechem na ustach... i nawet buziakeim dla chłopczyka :-)

Po wyjściu z Pepco udałam się do Tesco po zakupy spożywcze i wpadłam ma na pomysł, że choć moje dziecko ma dopiero 14 miesięcy, tu zakupię mu nocnik. Może niektóre z Was pukną się w głowę, ale stwierdziłam, że powoli będę Kubę przyzwyczajała do tego, że siku i kupę robi się na "tronie" Pierwsze siedzenie mamy za sobą. Niestety nie udało się zrobić siku, ale nie zniechęcam się. Każdego dnia będziemy się powoli przyzwyczajać do zmian.

Kolejny dzisiejszy zakup ;-)
Nocnik- Tega Baby- Tesco- 19,99 PLN
Buciki- Pepco- z 14.99 PLN na 9.99 PLN
Bluzeczka- Pepco- z 14.99 PLN na 9.99 PLN

P.S. Wybaczcie za jakość zdjęć, ale na chwilę obecną nie posiadam dobrego aparatu więc fotki muszą być takie


Najnowsza gazetka dostępna tu -> klikObsługiwane przez usługę Blogger.